Tworzenie treści

Tworzenie treści na strony internetowe.Tworzymy profesjonalne teksty na wszelkiego rodzaju strony internetowe: witryny firmowe, blogi, portale internetowe. Opracowane teksty realizują zakładane cele np. informacyjne, sprzedaż usług lub towarów, nawiązywanie relacji z marką.

Przykładowy cennik opracowania treści:

  • Teksty na blog (do 1000 znaków) – od 50 zł netto
  • Teksty na stronę firmową (do 2500 znaków) – od 79 zł netto
  • Teksty specjalistyczne- od 350 zł netto
  • Teksty dziennikarskie – od 150 zł netto

Realizujemy zamówienia nietypowe.Wszystkie teksty są napisane poprawną polszczyzną oraz uwzględniają sposób komunikowania się i poziom odbiorców tekstów.


Jak wyglądają ceny w przypadku tekstów o większej ilości znaków?
Ceny są ustalane indywidualnie i zależą od takich czynników jak tematyka, grupa docelowa oraz materiały dostarczane przez zamawiającego.

Co jeśli opracowany tekst mi się nie spodoba?
W wyjątkowych sytuacjach copywriter opracuje alternatywną wersję tekstu. Wszystkie teksty są tworzone na podstawie wywiadu z klientem.

Czy tworzą Państwa również slogany reklamowe i ile to kosztuje?
Copywriter tworzy slogany i hasła reklamowe dla dowolnego przekazu (Internet, tv, radio). Cena za slogany jest ustalana indywidualnie i zależy od wytycznych dostarczanych od zamawiającego.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.